Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Školní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů – 3. – 9. třída

Školní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů – 3. – 9. třída

4.4.2024

Pořádání dopravní soutěže se v naší základní škole stalo tradicí.

Jedná se o soutěž v dopravní výchově, kterou tvoří teoretická část (test – pravidla silničního provozu) a praktická část (jízda zručnosti na kole). Cílem je podněcovat a zvyšovat zájem dětí o dopravní výchovu a zdokonalovat techniku bezpečné jízdy.

Třeťáci si vše vyzkoušeli nanečisto, mezi nejlepší patřili Štěpán Němec, Robin Leinveber a Samuel Holubec.

V kategorii 4. – 5. tř. jasně zazářili Ema Barvová, Kristýna Košárková, Tomáš Novotný.

V kategorii 6. – 7. tř. se vedlo nejlépe Filipu Minářovi, Tomáši Šmídovi a Janu Hradilovi.

V kategorii 8. – 9. tř. podali nejpovedenější výkony Tereza Kvapilová, Daniel Novotný a Klára Antlová.

S celkově nejmenším počtem trestných bodů se nejlépe umístila dívka – Ema Barvová z 5. třídy.

Gratulujeme!

Děkujeme SRPDŠ Třebařov za finanční příspěvek na odměny.