Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Společenský ples 2024

Společenský ples 2024

1.3.2024

V pátek 1. března 2024 se konala jedna z hlavních společenských událostí roku - Společenský ples, který přilákal tanečníky a milovníky dobré zábavy.  Hosté se sešli v krásně vyzdobené tělocvičně naší školy, aby si užili večer plný hudby, tance, skvělých výher z malé a velké tomboly, ale také spoustu milých setkání (některé dokonce po dlouhých letech).

Součástí programu bylo taneční  vystoupení mažoretkové a twirlingové skupiny Střípky z Moravské Třebové. Přítomní měli také možnost udělat si ve fotokoutku fotky na památku.

K příjemné atmosféře přispěla rovněž skupina Primátor z České Třebové, která u nás hrála naposledy v roce 2012.

Na závěr nechybí pochopitelně poděkování:

• všem dárcům za bohatou tombolu s hodnotnými cenami
  • pedagogům a zaměstnancům školy a bývalým žákům za pomoc s organizací plesu
  • paní Martině Kukové, Jitce Pinkavové a Daně Kostkové za pomoc s výzdobou tělocvičny
  • paní Martině Kukové z Rychnova za sponzorování: výzdoba a výborné sladké dobroty, které sama napekla a bylo možno je zakoupit přímo na plese
  • paní Věře Hlubinkové a Lence Vacovské za skvělou práci v kuchyni při přípravě teplého občerstvení
  • pánům Pavlu Krmelovi, Petru Švehlovi, Janu Fojtíkovi a Zdeňku Sedlákovi za bezproblémový prodej alko a nealko nápojů a letos také točeného piva
  • v neposlední řadě návštěvníkům plesu za to, že hodně pili, jedli, kupovali tombolu, a díky tomu jsme mohli převést na účet SRPDŠ výdělek 70 000 Kč