Logo základní školy Třebařov

Únor v ŠD B - 2020


unor-v-sdb První únorový týden ve družině B zahájil masopust. Společně jsme si popovídali o tradici masopustní veselice – přečetli jsme si něco o její historii a postavách, které v ní nesmí chybět.Proběhlo také tematické tvoření – děti si ozdobily škrabošku na masopustní rej.

Protože nás o jarních prázdninách čekal svátek sv. Valentýna, dostaly děti prostor, aby si vyrobily vlastní valentýnské srdce.

Týden před jarními prázdninami byl ve družině výjimečný. Děti po celý týden sbíraly razítka za aktivity, chování a další. Hodně příležitostí se naskytlo v soutěžích, kterých nás čekalo několik – pro mladší děti byly hádanky, starší se pobavily při hrách „koloběžka“, „orchestr“ a „blázinec“. Valentýn si užily při hře na „věčné milence“.
 

Připravila: Lucie Dušková, Eva Chlupová
Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16