Logo základní školy Třebařov

Sbírka „TORNÁDO“ pro ZŠ Hrušky


sbirka-hrusky-2021-ilustr V minulých dnech postihla naši zemi živelná katastrofa v podobě tornáda. Jižní Moravu zasáhlo v síle F4 – věc v našich končinách nevídaná. Ničilo rodinné domy, školy, firmy, … Bralo životy.Celá země se semkla a pomáhá. Ve formě peněžní sbírky se přidala také naše škola. Dobrovolné příspěvky dali učitelé i ostatní zaměstnanci školy, děti a jejich rodiče, přispělo SRPDŠ.

Během dvou posledních školních dnů se podařilo vybrat krásnou částku 13 000 Kč , která byla odeslána na konto ZŠ Hrušky 

skola-hrusky

ZA SEBEMENŠÍ FINANČNÍ PŘÍSPĚVKY VŠEM MOC DĚKUJEME.
ZŠ HRUŠKY POMŮŽE KAŽDÁ KORUNA.
 
skola-hrusky-sbirka
sbirka-hrusky-potvrzeni
Připravila: B. Šrolová
Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16