Logo základní školy Třebařov

PODZIMNÍ DRUŽINOVÉ LUŠTĚNÍ


sva-martin-ilustr Zpříjemněte si podzimní čas, který trávíte na distanční výuce, aktivitami, které vás ve školní družině baví a při kterých si procvičíte nejen mozkové závity, ale můžete vyhrát i zajímavé ceny!Pro zapojení do soutěže stačí vyluštit jeden úkol dle vašeho výběru. Čím více jich ale zvládnete, tím více šancí na výhru máte! Vyhodnocení proběhne za každý úkol zvlášť.

Tajenky nebo řešení můžete donést po návratu do školy paní vychovatelce Knápkové nebo paní vychovatelce Duškové. Kdo nechce čekat, může odesílat svoje řešení na e-mail lucie.duskova@zstrebarov.cz.

  sv-martin-2020

1-doplnovacka-2020

2-presmycky-2020

3-skryvacky-2020

4-osmismerovka-2020

5-matematicka-hadanka-2020

Luštění k tisku

 

Lucie Dušková
Olga Knápková

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16