Návštěva psího útulku v Lanškrouně

navst-psi-utulek-2020-ilustr V prvním prázdninovém týdnu navštívila paní učitelka Šrolová s Ondrou a Fildou (zástupci dětí) Canis Centrum s.r.o. v Lanškrouně. Dovezli sem pro zvířecí osazenstvo krmení a finanční příspěvek.

Nebylo toho sice mnoho, protože sbírku ve prospěch útulku, vyhlášenou žákovským parlamentem, přerušila coronavirová epidemie. Parlamenťáky vybraná finanční částka (1500 Kč) byla navýšena ještě výtěžkem ze sběru pomerančové a citronové kůry (zhruba 450 Kč).

Věříme, že i náš menší příspěvek pomůže opuštěným, zatoulaným a týraným zvířatům. Právě ve chvíli, kdy jsme si útulek prohlíželi, přivezla Městská policie další přírůstek. Doufejme, že si také tento „sympaťák“ brzy najde svého nového milujícího páníčka.

Připravila: p. uč. B. Šrolová