Logo základní školy Třebařov

Naši milí žáci,


logo-trebarov-ilustr  … už jsou to dva týdny, kdy jsme se naposledy viděli ve školních lavicích. Nikdo z nás tehdy netušil, co nás bude v následujících dnech a týdnech čekat.Určitě společně se svými rodiči sledujete nelehkou a napjatou situaci, která zasahuje do života nás všech. Věříme, že jste všichni v pořádku a současný stav zvládáte.

Někteří z Vás nám píšete, že byste se rádi vrátili do školy. Dokonce i Ti, kteří předtím „ školu moc nemuseli“. Věřte, že je to i naše velké přání. Pro nás všechny je to náročné období.

Vy, co pracujete poctivě a posíláte nám své vypracované úkoly, můžete počítat s tím, že Váš pozitivní přístup oceníme. Musíte si ale uvědomit, že se učíte hlavně pro sebe a Vaše práce se zúročí.

Velké díky patří i Vašim rodičům, kteří se Vám nyní věnují mnohem více, než za běžné situace. Úžasně s námi spolupracují a komunikují. Prosíme, abyste nám dávali zpětnou vazbu – jestli je úkolů moc (málo), jak učivo zvládáte.

Od dubna zahájíme jiný způsob výuky, tzv. „GOOGLE UČEBNA“. Věříme, že to pro Vás bude mnohem přehlednější a zábavnější. My učitelé se nyní s touto aktivitou učíme pracovat. Zkoušíme i videokonference, kde si s Vámi „budeme blíž“ – ať obrazem nebo slovem. Do e-mailu v nejbližší době dostanete podrobnější informace a návod, jak na to. Pochopitelně jsme neustále na e- mailu či telefonu k dispozici.

Mějte se hezky, opatrujte se, společně to zvládneme a uvidíme se „ v lepších časech“.


Vaši učitelé a zaměstnanci školy

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16