Logo základní školy Třebařov

Moje knížka o vesmíru - 2019


knizka-vesmir-2019-ilustr 9. ročník zeměpisného projektu „Moje knížka o vesmíru“ proběhl letos v říjnu a na začátku listopadu jsme jej vyhodnotili. Dohromady se sešlo šest knih od žáků 6. ročníku, kteří se již tradičně stali Vesmírným kovbojem.Pěkné práce odevzdali Natalia Hlubinková (Komety a asteroidy), Eliška Kaštánková (Galaxie a Mléčná dráha), Viktorie Steffanová (Sluneční soustava), Nicolas Zelenda (NASA), Vendula Dušková (Trpasličí planety) a Aneta Stejskalová (Vesmír). Díky samostatné tvorbě se seznámili s kapitolou „vesmír“ v rozmanitých tématech.


Všem zúčastněným děkujeme za zdařilé a zajímavé knihy. Smejici se


Připravil: p. uč. Filip Kolbábek

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16