HLASOVÁNÍ - TECHNOhrátky

technohratky-2021-ilustr Organizátoři projektu TECHNOhrátky vyhlásili pro všechny domácí kutily a experimentátory kreativní soutěž „Řemeslo doma II“.

Této soutěže se zúčastnili i žáci naší školy Pavel Pospíšil a Nikola Hudečková. Společně s bývalým žákem školy Tomášem Bařinou (nyní žákem Gymnázia a Letecké střední odborné školy Moravská Třebová) zhotovili psí boudu „Boudu pro Blacka“. Organizátoři vybrali pro hlasování na Facebooku i hodnocení odborné poroty šestnáct prací žáků 6. až 9. tříd. Po uzavření hlasování budou zvlášť vyhodnoceny výsledky u účastníků ze 6. a 7. tříd, resp. 8. a 9. tříd. Přihlášeno bylo celkem 82 prací žáků z 29 základních škol.

Mezi vybranými pracemi je i výrobek našich žáků. Prosíme o váš hlas na Facebooku (TECHNOhrátky – obrázek č. 7 – To se mi líbí). Děkujeme.

technohratky - bouda-black technohratky - bouda-black-2

Připravila: Alena Kolomá