SPANÍ VE ŠKOLE – 8. TŘÍDA

Zjistili jsme, že tolik milujeme školu, že bez ní nemůžeme být ani v noci. Proto jsme se v pátek 17. 6. po Školní akademii sešla skoro celá 8. třída na spaní ve škole. Nejprve jsme uklidili tělocvičnu a potom jsme šli na hřiště hrát hry (fotbal, vyvolávaná a kuchta buchta). Když jsme se unavili, šli jsme k venkovní učebně opékat párky a marshmallows. U táboráku jsme si s paní učitelkou Šrolovou společně zazpívali. Poté jsme šli do školy a koukali na film Machři, hráli Krycí jména a hru na pravdu. Nejvíce jsme se těšili na noční schovávanou ve škole, kterou jsme si všichni užili. V sobotu ráno, když se všichni vzbudili, jsme se společně nasnídali a vypili si čaj, který nám připravila paní učitelka Kolomá. V 9:00 hodin jsme se vypravili domů.

Páťa Richtrová a Natka Hlubinková