Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Minifotbal 2024

Minifotbal 2024

9.4.2024

Dne 9.4.2024 se za krásného počasí na hřišti TJ Slovan Moravská Třebová uskutečnil turnaj v minifotbale. Turnaje se zúčastnili žáci ze ZŠ Kunčina, ZŠ Palackého, Gymnázia Moravská Třebová a samozřejmě ZŠ Třebařov.

Hned na první zápas jsme si vylosovali ZŠ Palackého, které se dostalo do vedení 1:0. Naštěstí v druhé půli utkání Jácha Švec srovnal nádherným přímým kopem a utkání skončilo 1:1. Druhý zápas proti Gymnáziu Moravská Třebová byl zcela v naší režii a soupeře jsme deklasovali 11:1. Nakonec jsme hráli proti Kunčině a zvítězili jsme 5:0. V konečném účtování jsme měli sedm bodů stejně jako ZŠ Palackého, takže rozhodl až počet vstřelených gólů, který hrál v náš prospěch. Turnaj jsme vyhráli a postoupili jsme do okresního kola, které se bude konat 6. 5. 2024 ve Svitavách.

Nejlepším střelcem celého turnaje se stal Jáchym Švec a druhým nejlepším byl Tadeáš Ptáček, žáci ZŠ Třebařov. Všem zúčastněným chlapcům a Dominice Nečasové děkuji za "bomba! výkon.

Konečně se to podařilo!!!!!!! Je to tam!!!!!!!! Třebařov!!!!!!! Tak jsme první, no a co!!!!!