Logo základní školy Třebařov

Výchovné poradenství

Výchovný poradce:  Mgr. Alena Kolomá

Konzultace: úterý 14:40 – 15:00 hod. nebo individuálně po předchozí domluvě

Střední školy:

Střední vzdělání bez výučního listu a maturity

Střední vzdělání s výučním listem

Střední vzdělání s maturitou

Konzervatoře

 

Informace o středních školách a přijímacím řízení najdete:

 

Burza středních škol (podle http://www.atlasskolstvi.cz/…rednich-skol)

Svitavy

 Česká Třebová

 

Dny otevřených dveří – Pardubický kraj

14. října 2017

08:00 – 13:00 Průmyslová střední škola Letohrad

20. října 2017

08:00 – 12:00 Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové

14:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun

8. listopadu 2017

08:00 – 13:00 DELTA – Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice 

9. listopadu 2017

09:00 – 14:00 Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.

13:30 – 18:00 EDUCA Pardubice – Střední odborná škola, s.r.o.

10. listopadu 2017

10:00 – 17:00 Střední průmyslová škola chemická Pardubice

11. listopadu 2017

08:00 – 12:00 Střední průmyslová škola chemická Pardubice

23. listopadu 2017

09:00 – 16:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

24. listopadu 2017

08:00 – 12:00 Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové

10:00 – 16:00 Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22

14:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun

25. listopadu 2017

08:00 – 13:00 Průmyslová střední škola Letohrad

09:00 – 12:00 Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.

09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun

10:00 – 13:00 DELTA – Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice 

2. prosince 2017

09:00 – 12:00 EDUCA Pardubice – Střední odborná škola, s.r.o.

6. prosince 2017

08:00 – 13:00 DELTA – Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice 

7. prosince 2017

09:00 – 16:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

8. prosince 2017

10:00 – 17:00 Střední průmyslová škola chemická Pardubice

12. prosince 2017

09:00 – 14:00 Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.

15. prosince 2017

08:00 – 12:00 Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové

10. ledna 2018

13:30 – 18:00 EDUCA Pardubice – Střední odborná škola, s.r.o.

12. ledna 2018

10:00 – 17:00 Střední průmyslová škola chemická Pardubice

13. ledna 2018

09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun

10:00 – 13:00 DELTA – Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice 

20. ledna 2018

08:00 – 13:00 Průmyslová střední škola Letohrad

17. února 2018

09:00 – 12:00 EDUCA Pardubice – Střední odborná škola, s.r.o.

13. dubna 2018

10:00 – 15:00 Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22

(podle https://www.stredniskoly.cz/…dubicky-kraj)

 

Další stránky, které by se Vám při volbě povolání mohly hodit:

www.gwo.cz

http://www.atlasskolstvi.cz/

www.msmt.cz

www.infoabsolvent.cz

www.stredniskoly.cz

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16